openblu.com bluvision.eu modulaky.cz
o firmě

O firmě

Společnost OPENBLU vznikla důsledkem dlouholetých obchodních a praktických výrobních zkušeností jejích zakladatelů.

Produkty nejvyšší kvality
za nejvýhodnější ceny

Již od počátku své činnosti měla ambice zařadit se mezi nejrespektovanější dodavatele kvalitních výplní stavebních otvorů a jejich příslušenství za co možná nejvýhodnější ceny. Zde však naše ambice nekončí, jelikož se vždy snažíme nabídnout ještě o něco víc než konkurence. To je naše obchodní a technické know-how, jenž je vyjádřeno společným sofistikovaným designem reklamních materiálů či internetové prezentace na straně jedné, a produktem nejvyšší kvality za nejvýhodnější cenu v regionu na straně druhé. A právě díky těmto vlastnostem jdeme vždy ještě o krok dále.

Důležitá je pro nás i následná péče o vaše okna a dveře

A co to v konečném důsledku znamená pro vás, našeho zákazníka? Jelikož jsme schopni neustále minimalizovat náklady, můžeme vám vždy garantovat tu nejvýhodnější nabídku na trhu.

Velmi nás potěší, když se připojíte k našim spokojeným zákazníkům, protože naše nabídka, to nejsou jen kvalitní výrobky, ale také naše služby, starost a péče o vaše okna a dveře po celou dobu jejich životnosti.

Naše přednosti

  • dlouholetá tradice výroby oken
  • osvědčená kvalita výrobků a služeb 
  • plastová okna a dveře z kvalitního německého profilu
  • rakouské kování
  • široký sortiment výrobků a doplňků, komplexní služby zákazníkům
  • spolehlivý a rychlý záruční a pozáruční servis
  • OPENBLU vám nabízí vždy o něco více než konkurence

Kdo jsou naši klienti?

Našimi klienty jsou jednak odběratelé z různých zemí EU, developerské či stavební firmy, ale také koneční zákazníci, kteří staví domek svých snů, nebo se rozhodli vyměnit svá stará okna za nová.

Máte zájem o naše služby?

Nebo o nás chcete vědět více? Neváhejte nás kontaktovat, jsme tu pro vás. Nebo se u nás zastavte, sídlíme v Doudlebách nad Orlicí.

Chci nezávazně poptat

 

1
US